درباره اکسترا وب

اکسترا وب با تیمی متخصص و مجرب آماده خدمات رسانی در بخش های طراحی وب سایت، برنامه نویسی ویندوزی و شبکه، طراحی گرافیک و آموزش در زمینه های مختلف می باشد. تجربه 4 ساله در ارائه خدمات ذکر شده و همچنین درصد بالای رضایت مشتریان گواه تخصص ما در ارائه خدمات می باشد.

تیم اکسترا وب متشکل کسانی است، که دارای تحصیلات آکادمیک دانشگاهی در زمینه خدمات ارائه شده می باشند، همچنین تجربه کسب شده در مدت فعالیت شرکت و سابقه قبلی افراد، به یاری تیم اکسترا وب آمده است، تا خدمات را به بهترین نحو به مشتریان عزیز ارائه دهد.

استفاده از آخرین تکنیک ها و فرآیند های کاری برتر در خدمات ارائه شده، موجب افزایش چشمگیر کیفیت در خدمات می باشد.

 اگر تصور می کنید که می بایست حضوری موثر در اینترنت داشته باشید و در برنامه بازاریابی خود جایی برای بازاریابی اینترنتی باز کرده اید و نیاز به جلب توجه مشتریان جدید در این عرصه دارید با ما تماس بگیرید. با ما چندین گام از دیگران جلو هستید.


خدمات شرکت اکسترا وب:

  • طراحی وب سایت (سیستم مدیریت اختصاصی)
  • برنامه نویسی ویندوزی و شبکه
  • طراحی گرافیک (طراحی انواع بنر تبلیغاتی و مناسبتی، کارت ویزیت، ...)
  • آموزش به صورت خصوصی و عمومی (در زمینه های طراحی وب، برنامه نویسی، گرافیک کامپیوتری و ...) با ارائه مدرک معتبر مورد تایید وزارت علوم

فعالیت های اکسترا وب تحت نظر شرکت یاور پیکر خوزستان به شماره ثبت 2404 می باشد. تمامی حقوق مشتریان و اکسترا وب از مراجع قانونی قابل پیگیری می باشد.

 

شرکت اکسترا وب

دفتر مرکزی
خوزستان، اهواز
تلفن 09381064882

دفتر امیدیه
خوزستان، امیدیه
تلفن 09163537425

دفتر آبادان
خوزستان، آبادان
پذیرش نمایندگی فعال

دفتر بهبهان
خوزستان، بهبهان
پذیرش نمایندگی فعال


پذیرش نمایندگی فعال در تمام نقاط کشور